Álláshirdetés közösségi tér vezető pozícióra (Miskolc)!

19/08/13 kedd
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres a „KOMPLEX IFJÚSÁGI FEJLESZTÉSEK – ÚJ NEMZEDÉK ÚJRATÖLTVE” EFOP-1.2.3-VEKOP-15-2015-00001 projekt

Közösségi tér vezető

pozíciójára.

Főbb feladatok:

A közösségi tér vezető alapvető feladata az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft által működtetett Közösségi Tér szolgáltatásainak biztosítása, így különösen a fiatalok számára érdekes szabadidős és szakmai programok szervezése, feltárása, befogadása, a helyi fiatalok közösségeinek építése, fejlesztése, számukra más közösségekkel történő lehetséges kapcsolatok biztosítása. Feladata továbbá a közösségi térben ingyenes elérhető szolgáltatások biztosítása (ifjúsági- és önkéntes információ szolgáltatás, alacsonyküszöbű szolgáltatások, iskolai közösségi szolgálat koordinálás, lehetőségek felkutatása, önkéntes akciók szervezése-támogatása), szakmai partnerek bevonása a fiatalok számára tanácsadások és egyéb szolgáltatások biztosítához, továbbá az ifjúsági területet érintő kezdeményezések, programok rendszerezése és széles körű elérhetővé tétele.

Így különösen:

  • Helyi az ifjúságot érintő együttműködések felkutatása, megosztása.
  • Formális és informális ifjúsági közösségek támogatása (információszolgáltatás, tanácsadás, közösségfejlesztési támogatás)
  • Részvétel az országos, helyi ifjúsági és önkéntes programok tervezési, szervezési folyamatainak segítésében, helyi formális és informális közösségek igényeinek összegyűjtésében.
  • A települési szintű ifjúsági programok támogatása, amelynek keretében együttműködik a települési ifjúsági referensekkel és más helyben dolgozó ifjúsági szakemberekkel, ifjúsággal foglalkozó szervezetekkel, intézményekkel.
  • Ágazati és ágazatközi együttműködések ösztönzése, kialakítása, valamint a kormányzati, egyházi, nonprofit és gazdasági szektor szereplőivel közös ifjúsági programok tervezése, szervezése (pl. önkéntes programjok).

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns ifjúsági területen szerzett tapasztalat (közösségi tér szolgáltatás területének gyakorlati ismerete, fiatalokkal végzett szabadidős tevékenység megvalósításában szerzett tapasztalat, fiatalokkal végzett egyéni segítői tapasztalat, önkéntesség területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel, outlook)
  • Elkötelezettség, nyitottság, támogató attitűd, fiatalos szemlélet, együttműködési készség, problémamegoldó képesség, kezdeményező készség, programszervezői készség, empátia, szereptudatosság, hatékony kommunikációs képesség, precizitás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (szociálpedagógia, szociális munka, művelődésszervező, andragógia, ifjúságsegítő)
  • Több, mint 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • EU-s és hazai humán fejlesztési projektek megvalósítása területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • uniós projektben szerezhető munkatapasztalat.

Jogviszony típusa: teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony.

Munkavégzés helye: Miskolc, Régiposta utca 4.

Munkába állás kezdete: Azonnali hatállyal.

Jelentkezési határidő: 2019.09.20.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot várunk a hr@unp.hu e-mail címre „közösségi tér vezető Miskolc” megjelöléssel.