Álláshirdetés projektmunkatárs pozícióra

19/09/04 szerda
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központból kiváló és 2019. október 1-én induló Nemzeti Tehetség Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres

projektmunkatárs

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Projekt szakmai megvalósításának támogatása, a folyamatok koordinációjában való részvétel
  • A projektvezető mindennapi munkájának segítsége (írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, szkennelése, aláírásra küldése, nyomon követése)
  • Menedzsment csapat munkájának operatív támogatása
  • Konzultáció és rendszeres egyeztetés a projekt szakmai lebonyolítását végző munkatársakkal és a megvalósításban megbízottakkal
  • Kapcsolattartás szakmai partnerekkel
  • A projekt nyomon követési és adminisztratív feladatainak ellátása, nyilvántartások vezetése
  • Részvétel a dokumentációk elkészítésében, a formai megfelelés ellenőrzésében
  • Feladatok és határidők folyamatos nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • projektmenedzsment területen szerzett releváns tapasztalat
  • precíz, gyors munkavégzés, szoros határidők betartása, megoldásorientáltság
  • jó fogalmazási képesség szóban és írásban
  • adminisztratív fegyelem és igényesség
  • magas szintű Microsoft Office ismeret (Excel, Word stb.).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • munkatapasztalat adminisztratív területen
  • EU-s és hazai támogatások területén szerzett tapasztalat
  • pályázati dokumentációban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • elkötelezettség a tehetséggondozás, az oktatás, a fiatalokkal való törődés iránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit mi kínálunk:

  • kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • kellemes munkahelyi légkör
  • modern, színvonalas munkakörnyezet
  • nemzetközi projektben szerezhető munkatapasztalat.

Jogviszony típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, Árpád híd metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: 2019. szeptember 23.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 13.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod a hr@unp.hu e-mail címre várjuk „projektmunkatárs” megjelöléssel.