Álláshirdetés szakmai munkatárs pozícióra

19/09/04 szerda
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központból kiváló és 2019. október 1-én induló Nemzeti Tehetség Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres

szakmai munkatárs

pozíciójára.

Főbb feladatok:

  • a feladatkörébe tartozó tevékenységek projektterv szerinti előrehaladásának és magas szintű szakmai megvalósításának biztosítása
  • proaktív javaslattétel a projektet érintő szakmai kérdésekben
  • folyamatos kommunikáció, kapcsolattartás a szakmai partnerekkel
  • szakmai feladatspecifikációk készítése
  • a feladatkörébe tartozó szakmai anyagok véleményezése
  • a feladatkörébe tartozó szakmai anyagok: koncepciók, összefoglalók, kimutatások készítése
  • előadások, prezentációk készítése, írása, megtartása a projekt szakmai rendezvényein, konferenciáin
  • a feladatkörébe tartozó rendezvények átfogó szakmai előkészítése, megvalósításának felügyelete
  • szakmai kommunikációs tevékenységek menedzselése, pl. honlapok, filmek, kiadványok szakmai tartalmának kialakítása
  • a szakmai tevékenységek dokumentálása
  • a dokumentumok, produktumok nyilvántartása, kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése, ezek naprakész frissítése
  • összefoglaló táblázatok készítése, adatrögzítés indikátorszámok nyilvántartása céljából

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • precíz, gyors munkavégzés, szoros határidők betartása, megoldásorientáltság
  • jó fogalmazási képesség szóban és írásban
  • magas szintű Microsoft Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint stb.).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pedagógus szakképzettség, iskolai munkatapasztalat
  • rendezvényszervezési tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • elkötelezettség a tehetséggondozás, az oktatás, a fiatalokkal való törődés iránt
  • EU-s és hazai támogatások területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit mi kínálunk:

  • kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • modern, színvonalas munkakörnyezet
  • uniós projektben szerezhető munkatapasztalat.

Jogviszony típusa: teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony.

Munkavégzés helye: Budapest, Árpád híd metróállomás közelében.

Munkába állás kezdete: 2019. szeptember 23.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 13.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot várunk a hr@unp.hu e-mail címre „szakmai munkatárs (tehetséggondozás)” megjelöléssel.